INVEST-HAUS

Dla Państwa pracujemy na trenie całej Polski oraz świecie. Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem sprzedaży oraz kupna nieruchomości, wynajmem -najmem obiektów przemysłowych, inwestycyjnych, komercyjnych i indywidualnych, zabytków, pałaców ,gruntów. Dokonujemy wielopłaszczyznowej promocji nieruchomości między innymi promując na portalach internetowych, czasopismach , a także proponując stałym naszym klientom-inwestorom, deweloperom.
g
Priorytetem  naszej działalności jest rzetelna i skrupulatna informacja o nieruchomości związana z badaniem dokumentacji ,prezentacji klientom ,kontakt indywidualny z klientem i spełnienie jego oczekiwań i marzeń o własnej nieruchomości ,które kończą się finalizacja transakcji, „Jesteśmy Skuteczni”.
f
Gwarantujemy zakup sprawdzonej nieruchomości ,posiadamy doświadczenie jak i też  współpracujemy również z Kancelariami Prawnymi ,Doradcami Finansowymi , Bankami , Rzeczoznawcami majątkowymi  i przede wszystkim  z  sprawdzonymi przez nas Kancelariami Notarialnymi .
f
Zapewniamy Swoim Klientom kompleksową usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomości!
INVEST-HAUS to biuro ,które proponuje i szuka dla  Państwa najlepsze wybrane nieruchomości komercyjne, a także  indywidualne ,zabytki, pałace.
d
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty zapraszamy!